כמעט בכל יום פונים אלינו אנשים שנמצאים במצב המזכה בקצבת סיעוד, אולם הם כלל אינם מודעים לעובדת היותם מבוטחים במסגרת הביטוחים המשלימים של קופות החולים ובכך מפסידים סכומי עתק אשר היו מקלים עליהם את חייהם ואף מממנים להם עובד סיעודי בביתם.

גם הלקוחות שמגיעים אלינו ומודעים לעבודת היותם מבוטחים נתקלים ברוב הפעמים בסירובה של חברת הביטוח לשלם להם. כפי שפורסם בעיתון "גלובס" הממונה על הביטוח בדק ומצא שכל תביעה שלישית לסיעוד נדחית על ידי חברות הביטוח. מניסיננו, רוב הדחיות אינן מוצדקות ואנחנו גאים לומר כי טרם נתקלנו בלקוח שקיבל מכתב דחיה מחברת הביטוח הסיעודי שלא הצלחנו להשיג לו סכומים משמעותיים לאחר התערבותנו וטיפולנו בתיק.

אנו מבינים שאדם במצב סיעודי צריך את הכסף כאן ועכשיו, אנחנו פועלים באמצעות הליך מהיר והחלטי להשגת הכספים. הממוצע שלנו עומד על 4 חודשים מהרגע שבו הלקוח מגיע למשרדנו ועד שאנחנו מצליחים להשיג לו קצבה סיעודית משמעותית.

יש לשים לב שככל שמדובר במחלה קשה (סרטן, ניוון שרירים, ALS, עיוורון, התקף לב קשה וכו'), לא פעם מערימות חברות הביטוח קשיים רבים ומסרבות לשלם את כספי הפיצוי מפוליסת ביטוח מחלות קשות. ניהלנו מאבקים קשים מול חברות ביטוח אשר טוענות כי מחלה מסוימת אינה נחשבת מחלה קשה כמפורט בפוליסה ובכך מונעות מהמבוטח תשלומים בסך מאות אלפי שקלים כפיצוי חד פעמי.

אז אם אתם או מישהו שאתם מכירים נמצאים במצב סיעודי או חולים באלצהיימר או דמנציה וזקוקים לכסף כאן ועכשיו, התקשרו אלינו, ללא התחייבות, ונשיג עבורכם את המקסימום האפשרי תוך זמן קצר.

יד של אדם זקן בתוך יד של אדם צעיר