משנת 2008 כל עובד במשק אמור להיות מבוטח בביטוח מנהלים או בקרן פנסיה. גם רוב העצמאיים מבטחים את עצמם בקרן פנסיה או ביטוח מנהלים.

הרבה מאוד אנשים מוצאים את עצמם ברגע הכי קשה בחיים שלהם, כאשר בעקבות פציעה, מחלה או מצב נפשי הם מאבדים את כושר העבודה שלהם וחברת הביטוח או קרן הפנסיה מסרבת לשלם להם את קצבת אובדן הכושר או פנסיית הנכות בתירוצים שונים.

גרוע מכך, ישנם מעבידים שלא מפרישים עבור העובדים שלהם כסף לקרן הפנסיה או ביטוח המנהלים וברגע קשה ביותר של אובדן הכושר מתברר שכלל אין לכם כיסוי ביטוחי.

אנו רואים במלחמה כנגד חברות הביטוח, קרנות הפנסיה או המעבידים את גולת הכותרת של משרדנו ונעשה הכל כדי לגרום להם לשלם לכם את כל מה שמגיע לכם במהירות האפשרית בזמן שאתם באובדן כושר. אנחנו מבינים את החשיבות של כספים אלו! זוהי המשכורת שחסרה לכם כדי לעמוד בתשלומי המשכנתא, לשלם לגן של הילד, לקניות בסופר… אי אפשר לחיות לאורך זמן מבלי לקבל את כספי אבדן הכושר!

אז אם אתם, או מישהו שאתם מכירים, לא מסוגלים לעבוד בגלל מחלה, פציעה או מצב נפשי פנו אלינו כבר עתה ואנחנו נסייע לכם לקבל קצבה משמעותית בזמן שאתם באובדן כושר עבודה.

אדם בכיסא גלגלים