קיבלתם הזמנה להופיע לועדה רפואית, ועוד כמה ימים תכנסו לחדר בקצה מסדרון, שבו ישבו רופאים ופקידים שהמטרה היחידה שלהם היא לסיים איתכם כמה שיותר מהר ולתת לכם כמה שפחות.

היחס המשפיל שתזכו לו, כשתלכו לועדה לבד, לא יישכח מכם עוד הרבה שנים.

הפה המתייבש, חוסר היכולת שלכם להסביר באופן מלא ומקיף את הבעיות מהם אתם סובלים, חוסר הבנה מצדכם על מה לשים דגש, ואת מה להצניע, חוסר הסדר במסמכים הרפואיים יגרמו לכם לעוגמת נפש וגרוע מכך, לתוצאה לא מספיק טובה מבחינתכם שתתבטא בקבלת סכומים נמוכים בהרבה מהמגיע לכם.

זכרו ! הביטוח הלאומי וקצין התגמולים לא יתייחסו אליכם בסבלנות הראויה אם לא תבואו מיוצגים.

ייצוג בועדה רפואית מאפשר לנו, כגורם אובייקטיבי, לתאר לועדה את מלוא ההיקף של הבעיות שלכם ולהשיג עבורכם את מלוא הזכויות המגיעות לכם. אלינו אף אחד לא מדבר לא יפה ואף אחד לא ישתיק אותנו מול הועדה הרפואית.

אנחנו הולכים אתכם יד ביד ונכנסים יחד איתכם לחדר הועדה. לא תהיו לבד אפילו לרגע אחד בתוך כל ההליך המפחיד הזה שיקבע את גורלכם הכלכלי בשנים הבאות.

אנו מעניקים תשומת לב מיוחדת וחשיבות עליונה בבואנו לייצג אדם פגוע נפש בועדות רפואיות. אנשים שסובלים מבעיות פסיכיאטריות קשות או קלות (כגון דיכאון) מתקשים לשטוח בפני הפסיכיאטר של הביטוח הלאומי את מכלול תחושותיהם במספר דקות ולא פעם אנו נתקלים בלקוחות שמגיעים אלינו לאחר שפסיכיאטר של הביטוח הלאומי או קצין התגמולים קבעו להם נכות נמוכה או אפסית ואילו לאחר שייצגנו אותם בועדת ערר, הם החלו לקבל קצבאות חודשיות. זכרו! ועדה רפואית בתחום הפסיכיאטרי הינה ועדה קשה במיוחד ויש להתכונן אליה היטב!

אז אם אתם, או מישהו שאתם מכירים, הוזמנתם לועדה רפואית, התקשרו אלינו כבר עתה לקבלת ייעוץ ללא התחייבות כיצד להופיע בועדה.

אישה עומדת ומייצגת גבר יושב