מרק לייזרוביץ

עורך דין ונוטריון מרק לייזרוביץ- שותף
התקשרו: 054-4906371

אני בוגר תואר ראשון במשפטים משנת 2003, תואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה משנת 2009 וכעת אני דוקטורנט למשפטים באוניברסיטת AMU.

את ההתמחות שלי עשיתי בפרקליטות המדינה, ולאחר מכן עבדתי במשך מספר שנים בשני משרדי נזיקין גדולים שייצגו חברות ביטוח, ולכן אני מבין היטב את "שפת" חברות הביטוח, ויודע, באופן אינטימי, כיצד להלחם בהם.

בשנת 2008 הקמתי את המשרד, ובשנת 2010 הצטרפה למשרד עו"ד קרן ברק - שותפתי.

אני מגשר מוסמך, והכישורים שרכשתי כמגשר, משמשים אותי היטב בזמן ניהול משא ומתן אפקטיבי.

האמת, שתמיד רציתי להיות רופא, ללימודי הרפואה לא הגעתי בעיקר משום שבזמן השירות הצבאי שלי ראיתי חבר שעבר פציעה ונאלץ להתמודד במקביל לניתוחים שעבר ולתקופת השיקום הארוכה והכואבת גם עם פרוצדרות איומות של בירוקרטים שכאילו הציבו לעצמם מטרה לסמן אותו כרמאי או כנצלן, זה היה הרגע שבו היה לי ברור שהשיקום האמיתי הוא לא הליך כירורגי מהיר אלא מיצוי של הזכויות הכספיות והרפואיות שמגיעות למי שחלה או נפצע, זה היה הרגע שבו החלטתי שאלמד משפטים.

אהבתי לרפואה מוצאת את מקומה אצלי בהתעמקות שלי בהבנה של החומרים הרפואיים וההשתלמות שלי בעולם הרפואה.

קרן ברק

עורכת דין קרן ברק- שותפה
התקשרו: 052-2567778

לאחר סיום לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה ובסוציולוגיה, המשכתי ללימודי תואר במשפטים.

בשנת 2006 התחלתי התמחותי בתחום נזקי הגוף בבית משפט השלום בתל אביב, שם עבדתי כעוזרת משפטית לשופטת בתחום נזקי הגוף עד לשנת 2010, ולכן אני מבינה היטב את הלך המחשבה של שופטים בתחום הנזיקין, ויודעת היטב כיצד להתנהל באולמות בתי המשפט.

בראשית 2010, הצטרפתי כשותפה למשרד ומאז אני עוסקת באופן בלעדי בייצוג נפגעי גוף ונפש מול חברות ביטוח ומול ועדות רפואיות מכל סוג מתוך מטרה להביא ללקוחותיי רווחה כלכלית ושיפור איכות חייהם.

שני דברים מוציאים אותי מדעתי – חוסר צדק, וניצול, בכל פעם שאני נכנסת לחדר של ועדה רפואית אני רואה את האדם שאותו אני מייצגת, לא את הנכה שרואה הפקידה ולא את ספר הלקויות הידוע, אני רואה את האדם שאותו אני מייצגת, את החלומות והתקוות שלו, את הכאבים והפחדים שלו, בכל פעם שאני נכנסת לחדר שבו נערכת ועדה רפואית אני יודעת שזה לגמרי אישי, שהההחלטה שתתקבל בחדר הזה היא זו שתשנה למיוצג שלי את החיים. וכך אני מתנהגת.

אלירן וקנין

עורך דין אלירן וקנין

חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2013.

משנת 2012 ועד 2015 עבד במשרדי עורכי דין מובילים בתחום נזקי הגוף.

הצטרף למשרד עורכי דין לייזרוביץ-ברק בשנת 2015,

מתמחה בייצוג מול המוסד לביטוח הלאומי ובתיקי פוליסות מורכבים וניהול תיקי נזקי גוף בבתי המשפט.

 

אורי עובדיה

עורך דין אורי עובדיה

חבר בלשכת עורכי הדין משנה 2017

בשנת 2015 התמחה בתחום נזקי הגוף והביטוח.

הצטרף למשרד לייזרוביץ-ברק ומתמחה בניהול תביעות תאונות אישיות, חבויות ופוליסות ביטוח.

 

 

 

בואו לקרא עוד על המשרד | לחצו כאן