אודותינו

אנחנו מאמינים שעבור כל לקוח וכל תיק, קטן כגדול, צריך להלחם ברגישות ובנחישות. ברגישות כלפיכם, כמי שזקוקים לתמיכה והבנה אמיתית למצבכם, ובנחישות כלפי חברות הביטוח ומוסדות המדינה על מנת שישלמו לכם את מלוא הזכויות המגיעות לכם.

אנחנו עושים שימוש במומחיות הבלעדית שלנו בתחום הנזיקין והביטוח ובניסיון הרב שצברנו במלחמות מול חברות הביטוח ומוסדות המדינה כדי להשיג עבורכם את סכום הכסף המירבי בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי ולא נחדל עד שנצליח!

הייחוד של המשרד שלנו הוא שאנחנו שנינו יחד מטפלים אישית בכל אחד מהלקוחות שלנו, כך שאתם מקבלים שני עורכי דין ותיקים ומנוסים עם להט ונחישות שחושבים יחד על התיק שלכם ונלחמים יחד בבית המשפט עבורכם כסוללת עורכי דין שעומדת מאחוריכם.

הבסיס של ייצוג הולם בתביעות נזיקין, הוא הקשבה, בין אם מדובר בקשיש סיעודי או בני משפחתו, אדם שאיבד את כושר העבודה שלו ולא מסוגל לפרנס את משפחתו, בנפגע תאונת דרכים, או מי שנפגע מרשלנות רפואית, הדבר הראשון שאנו עושים כעורכי דין הוא להיות אנשים, בכל פגישה אנו לומדים להקשיב ולהבין את כל הפרטים הרלוונטיים לתיק ומסמנים לעצמנו ולמי שאנו מייצגים מפת דרכים ריאלית המבוססת על עשרות אלפי תיקים בהם ייצגנו.

ייחוד תחום העיסוק שלנו והשקתו לעולם הרפואה, מחייבים קשר הדוק עם רופאים מהשורה הראשונה וקבלת ייעוץ רפואי שוטף בתיקים שבטיפולנו על מנת להציג את האמת המשפטית, הרפואית והמוסרית בדרך להשגת מלוא הזכויות עבורכם.

לרשות צוות המשרד עומד מאגר מידע נרחב בתחומי התמחותו, מלוא החקיקה והפסיקה העדכנית, הספרות המקצועית וידע רפואי רחב היקף.

אנו מחויבים להשגת הפיצוי הגבוה ביותר בזמן הקצר ביותר כאשר התשלום הוא על בסיס הצלחה באחוזים מתוך הפיצוי שהושג.

בואו להכיר את הצוות | לחצו כאן

מרק לייזרוביץ וקרן ברק משוחחים עם אדם על כיסא גלגלים